Türkermas Masura Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti

1983 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, spiral karton masura üretimi ile Türk Sanayisindeki yerini almıştır. 

Ürünlerimizin kaliteli ve Avrupa standartlarında olması şirketimizin her geçen gün büyümesine ve İstanbul'daki tesislerinin bir benzerinide Bursa ilinde hayata geçirmesine olanak sağlamıştır.
 


Şirketimiz kuruluşundan kısa bir süre sonra, yıllarca Tekstil Sanayii'nde kullanılan ve o güne kadar ithal edilen bir çok masura Avrupa standartlarında üreterek Türk Tekstil Sanayisinin hizmetine sunma başarısı göstermiştir. 

Şirketimizn bünyesinde bulundurduğu yetişmiş uzaman kadrosuyla öncelikle ambalaj, tekstili kağıt, folyo ve sarılabilir ürünlerin gerek yapımında gerekse muhafazası için düşünülebilecek kullanım alanlarına hitap etmektedir. 
 
Şirketimiz kaliteyi ön planda tutmakta ve buna ulaşma yolunda üretiminde kullanılan ana ve yardımcı maddeleri de titizlikle seçmektedir.

Kullanılan kağıt ve yardımcı maddelerin tekrar dönüşümü mümkün olduğundan doğaya negatif bir etkisi olmayıp, doga ile ahenkli bir bütün oluşturmakta ve ekolojik dengeleri bozmamaktadır.

Dünyanın oksijen kaynapı olan ormanlarımızın tekrar dönüşüm sistemiyle daimi olmasını ve kalıcılığını sağlama konusundaki katkımız küçümsenemez.

Günden güne zenginleşen müşteri portföyümüz masuracılığın tüm çeşitlerini kapsamayı hedefleyen hizmet yelpazemiz genç, dinamik, profesyonel ymnetim kadromuz, güçlü alt yapımız ve hızlı istikrarlı yükselen gelişme potansiyelimizle şimdi daha modern daha büyük hizmete ulaşabilme dileklerimizle.